Ostateczny koszt wykonanych usług jest uzależniony między innymi od zakresu prowadzonych prac. Wycenę naprawy wykonujemy po diagnostyce i ocenie stanu technicznego auta. Przed rozpoczęciem naprawy ustalamy z klientem wstępny koszt usługi i po jego akceptacji przystępujemy do pracy. Nie wykonujemy żadnych dodatkowych napraw bez zgody klienta, a wszelkie ewentualnie dodatkowe koszty zawsze konsultujemy ze zleceniodawcą. Operujemy cenami Brutto.

Jakie czynności wykonujemy?

Przed przystąpieniem do pracy zawsze wykonujemy diagnostykę zgłoszonej usterki pojazdu na podstawie której możemy podjąć dalsze kroki. Naprawiamy wszystkie układy i podzespoły:

  • hamulcowy,
  • wydechowy,
  • kierowniczy,
  • klimatyzacyjny,
  • zawieszenia.

Wymieniamy tarcze i klocki hamulcowe, oleje, płyny eksploatacyjne, filtry, sprzęgła i wiele innych elementów. Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem. Przedstawimy wstępny kosztorys i omówimy wszystkie szczegóły współpracy. Można nas znaleźć pod adresem ul. Palisadowa 59 w Warszawie.

Do każdego samochodu podchodzimy indywidualnie.

Wycenę naprawy wykonujemy po diagnostyce i ocenie stanu technicznego auta.

Przed rozpoczęciem naprawy ustalamy z klientem koszt usługi i po jego akceptacji przystępujemy do pracy

Nie wykonujemy żadnych dodatkowych napraw bez zgody klienta, a wszelkie ewentualnie dodatkowe koszty zawsze konsultujemy z klientem

Operujemy cenami Brutto